Salaspilieši izcīna "Vidzemes kausu"

Salaspils minifutbola komanda “Pokahlv.com” ir aizvadījusi ļoti veiksmīgu sezonu, piedaloties Ogres atklātajā čempionāta. Salaspilieši 16 spēlēs spēja izcīnīt veselas 15 uzvaras un 45 punktus, kas mūsējiem nodrošināja pirmo vietu 14 komandu konkurencē. 

 

Par labāko čempionāta bombardieri tika atzīts Aleksandrs Usmanovs, kurš guva sešpadsmit vārtus, bet par labāko vārtsargu – Maksims Harkins. Arī citi salaspilieši demonstrēja lielisku sniegumu- Vjačeslavs Minins bija precīzs 14 reizes, bet Maksims Rodionovs vārtsargu pārspēja vienpadsmit reizes.

Kopā ar čempionu titulu komanda saņēma ceļazīmi uz Vidzemes kausu, kas norisinājās 27.septembrī Vidzemes Olimpiskajā centrā Valmierā. Arī šajās sacensībās salaspilieši parādīja savu meistarību, četrās spēlēs izcīnot trīs uzvaras un vienreiz cīnoties neizšķirti. Finālā “Pokahlv.com” mērojās spēkiem ar mājinieku komandu “SK Spēks”, kuri pērn izcīnīja Vidzemes kausu. Taču šogad šo titulu ieguva mūsējie. Jāpiebilst, ka fināla spēli “Pokahlv.com” uzvarēja tiešām skaisti- pirmais puslaiks tika nospēlēts neizšķirti, toties otrajā puslaikā vārtsargs Maksims Harkins nopiecīša raidīja bumbu pāri visam laukumam, kur ar galvu to uztvēra Maksims Rodionovs, precīzi to raidot pretinieku vārtu tīklā. Tālāk, lai kā valmierieši centās mainīt spēlēs iznākumu, viņiem tas neizdevās. Tādējādi arī Vidzemes kausā mūsu komanda kļuva par čempioniem.

Pierādot, ka ir labākie Vidzemē, salaspilieši devās uz Latvijas Čempionātu 7x7 futbolā, kas norisinājās 4. oktobrī RTU stadionā. Tur satikās sešas spēcīgākās komandas no Rīgas, Dobeles, Daugavpils, Gulbenes, Jelgavas un Salaspils. Tiesa gan šajās sacensībās salaspiliešus veiksme bija atstājusi. Pirmajā spēlē “Pokahlv.com” tikās ar Gulbeni un zaudēja tai ar rezultātu 0:1, bet otrajā spēlē cīnījās neizšķirti ar rīdziniekiem.  Tādējādi mūsējiem pēdējā spēlē bija jāspēlē ar Daugavpili par 5. un 6. vietu. Šajā cīņā spēcīgāki izrādījās latgalieši, uzvarot ar 3:1.

Neskatoties uz neveiksmi Latvijas Čempionātā, mēs lepojamies, ka Latvija smērogā mūsējie ir labāko sešiniekā. Paldies par uzvarām! Tā turpināt!Novelēsim viņiem veiksmi nākamajā sezonā.

Paši futbolisti izsaka lielu pateicību par atbalstu Salaspils novada domei un sponsoriem Pokahlv.com. Un, protams, lielu paldies saka saviem līdzjutējiem.

Komandas sastāvs: Aleksandrs Bubenkovs, Vitalijs Goreckijs, Maksims Harkins, Aleksejs Inozemcevs, Aleksandrs Ivanovs, Sergejs Jegorovs, Andrejs Komka, Artūrs Kulepovs, Dmitrijs Kutjavins, Vjačeslavs Minins, Viktors Orlovs, Maikls Poļakovs, Maksims Rodionovs, Jevgēnijs Sadovņikovs, Vladimirs Steinbergs, Maksims Suševskis, Aleksandrs Usmanovs.