3. vieta telpu futbolā un pirmā vieta kopvērtējumā

TFK Salaspils

 

20.martā Zaķumuižā norisinājās Pierīgas novadu sporta spēļu telpu futbolā fināla sacensības, kurās piedalījās arī “BFK Salaspils”. Priekšsacīkstēs Salaspils komanda bija pieveikusi Olaines novada komandu (6:1), kā arī piedzīvojuši zaudējumu pret Stopiņiem (2:6), taču, pateicoties kopējam iesisto vārtu skaitam, ieguva iespēju cīnīties finālā.

Šajās brīvdienās mūsējie spēkiem mērojās ar Ropažu, Ādažu un Babītes futbolistiem. Salaspilieši ar rezultātu 2:3 piekāpās Ropažiem, ar ādažniekiem cīnījās neizšķirti (3:3), savukārt Babītes komandu mūsējiem izdevās pieveikt ar rezultātu 5:2. Telpu futbolā pirmo vietu izcīnīja Ādažu komanda, otro- Ropaži, bet goda pjedestāla trešo pakāpienu ieņēma salaspilieši. Kopumā telpu futbola disciplīnā startēja 13 komandas. Jāatzīmē, ka šajā gadā esam uzlabojuši rezultātu, jo pērn palikām sestie.

Pierīgas sporta spēļu kopvērtējumā Salaspils novada komanda šobrīd atrodas pirmajā vietā (81 punkts), mums seko Babīte (63), Ropaži (61), Stopiņi (58), Mārupe (52) un Baldone (48,5).